Januzaj kthehet te goli, shënon ndaj Levantes

Januzaj kthehet te goli, shënon ndaj Levantes

Mesfushori Real Sociadad, Andan Januzaj është kthyer të shënojë gol pas një kohe të gjatë.

Shqiptari që i mbron ngjyrat e Belgjikës, ka arritur të shënojë në minutën e 26-të në portën e Levantes.

Ai luajti tërë ndeshjen që u mbyll 1-1.

Për Levanten gjatë gjithë ndeshjes luajti Enis Bardhi.

Ky ishte goli i parë i Janzuajt në La Liga këtë edicion, i cili ka qenë i kushtëzuar me lëndime.

Januzaj dhe Sociadadi nuk po kalojnë periudhë të mirë në La Liga që janë në vendin e nëntë me 36 pikë, duke mos fituar në katër ndeshjet e fundit.  /Telegrafi/

TAGS