Januzaj realizon gol të bukur ndaj Getafes

Januzaj realizon gol të bukur ndaj Getafes
Tash esht Koha

Skuadra e Real Sociedad ka barazuar rezultatin ndaj Getafes.

Golin e barazimit për Sociedadin e ka shënuar, Adnan Januzaj në minutën e 57 të duelit,.

Januzaj u gjet ballë për ballë me portierin, ku nuk dështoi dhe e dërgoi topin në rrjetë.

Rezultati aktual i takimit është 1-1.

Ja goli i tij: VIDEO

Tash esht Koha