“Je bërë si budalla për një femër”/ Fansi ofendon Keisin, ja reagimi i ashpër i Stresit

“Je bërë si budalla për një femër”/ Fansi ofendon Keisin, ja reagimi i ashpër i Stresit

Stresi dhe Kejsi janë një ndër çiftet më të komentuar të shoëbiz-it shqiptar. Dyshja bëri shumë bujë pasi ndrja e tyre ndodhi krej papritur.

Në fakt, reperi në intervista të ndryshme është shprehur se po lufton për Keisin, porn ë fshehtësi, Nga ana tjetër Keisi ka treguar se ende ruan një marrëdhënie të mirë me prindërit e reperit.

Së fundmi, Stresi ka treguar se po pregatit hitin e ri, një pjesë të të cilës shfaqet duke e kënduar në makinë.

Por, një prej komentuesve e ka ngacmuar reperin, duke i bërë një koment në lidhje me Keisin.

“Aman o Arkimed, je bërë si budalla nga një femër, ajo është një copë analfabete që s’di të formulojë fjali, ti i ngele mbrapa”

Ky koment duket se nuk ka i pelqyer aspak Stresit i cili ka reaguar duke ju përgjigjur menjëherë komentuesit.

“Kthe kokën mbrapa dhe bë gatin listën e dasmës”, shkruan ai, ndërsa është mbështetur dhe nga shumë fansa, të cilët I konsiderojnë si çiftin perfekt.

TAGS