Jessie J dhe Channing Tatum shfaqen dorë për dore edhe publikisht

Jessie J dhe e dashuri i saj, Channing Tatum u fotografuan dje në Londër dhe kjo ishte hera e parë që u panë së bashku në publik.

Çifti ecën në një kombinim të relaksuar të modës dhe vërehej buzëqeshja në fytyrat e dyshes hollivudiane.

Ata dukeshin shumë të kënaqur dhe gjatë gjithë kohës mbaheshin dorë për dore dhe nuk i pengonte prania e paparacëve.

Dyshja ka disa muaj që kanë filluar një romancë dhe kjo vjen pasi aktori kohët e fundit u shkurorëzua nga gruaja Jenne Tatum.

Megjithëse Jessie mori shumë mesazhe urrejtjeje që ka nisur lidhjen me Channingun, ish-gruaja e tij e mbështeti atë dhe tha se shumë po i respekton.

Ndryshe, dyshja është duke punuar në projekte të ndryshme në drejtimet e tyre artistike. /Telegrafi/

TAGS