Jeta e Monika Kryemadhit në izolim/ Pasi lan enët bën pompa tek lavamani

Jeta e Monika Kryemadhit në izolim/ Pasi lan enët bën pompa tek lavamani

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi së fundmi është bërë pjesë e një sfide në rrjetin social “Instagram”.

Në një video të postuar në “Instastory”, Kryemadhi shfaqet me përparse në kuzhinë duke larë enët e pas kësaj ka vazhduar të bëjë disa pompa. Ajo shkruan se e pranon sfidën nga Daut Haradinaj, deputeti i i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, dhe nominon 4 VIP-at; Olti Curri, Fiori Dardha, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallakun.

Kujtojmë se Kryemadhi, ka postuar herë pas herë në rrjetin social në fjalë duke treguar se si po i kalon këto ditë izolimi në banesën e saj.

TAGS