“Jeta e tillë është” Romeo Veshaj flet për ndarjen nga Jonida Maliqi

“Jeta e tillë është” Romeo Veshaj flet për ndarjen nga Jonida Maliqi
Tash esht Koha

Aktori i njohur i humorit Romeo Veshaj ishte në qendër të vëmendjes së mediave për një kohë të gjatë për romancën e tij me këngëtaren  Jonida Maliqi.

I ftuar në emisionin “Wake Up”, aktori tregoi se ndarja nga këngëtarja nuk ka qënë e lehtë, pasi shprehet se “Ndarje të bukur nuk ka” teksa shton se “jeta e tillë është, ka momente, lind vetëm, shtohesh rrugës dhe vdes vetëm.

“Ndarje dhe largime të bukura nuk ka, paçka se të gjithë i trajtojmë… Askush nuk i nis gjërat duke ditur që do përfundojnë, por jeta e tillë është, ka momente, lind vetëm, shtohesh rrugës dhe vdes vetëm. Që do të thotë janë gjëra që ndodhin”, u shpreh Romeo.

Ndërkohë, Jonida Maliqi ende nuk ka reaguar për ndarjen nga aktori i njohur i humorit.

Tash esht Koha
TAGS