Jeta në izolim/ Aktori i njohur i humorit dhe bashkëshortja e tij tregojnë anët pozitive të karantinimit

Jeta në izolim/ Aktori i njohur i humorit dhe bashkëshortja e tij tregojnë anët pozitive të karantinimit

Aktori i dashur për publikun Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira gjatë një lidhje live në ‘Ftesë në 5’ nga banesa e tyre tregoi se karantina ka anët e saj pozitive pasi po kalon më shumë kohë me djalin dhe po zbulon pasione të reja.

Ira tregoi se nga të dy Gazi është ai që i këndon shpesh ninulla djalit dhe e vendos në gjumë.

Gazi u shpreh se zgjohet përditë me dëshirën për t’u marrë me lulet ndërsa Ira tha se i pëlqen shumë gatimi dhe po provon të gatuajë pjata të reja.

TAGS