Jonida Maliqi kthehet nga Izraeli, kështu u prit në shtëpi

Jonida Maliqi kthehet nga Izraeli, kështu u prit në shtëpi
13:17 | 21 Maj 2019

Pas rrugëtimit të gjatë në festivalin “Eurovision”, Jonida Maliqi është kthyer në shtëpi.

Jonida Maliqi tre ditë më parë performoi në natën finale të “Eurovision”, ndërsa këtij rrugëtimi i ka ardhë fundi, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja është kthyer në shtëpi, ku edhe iu bë pritje e ngrohtë nga familja, gjë të cilën e tregoi përme rrjeteve sociale.

Me trëndafila të kuq dhe balona, Jonida u prit me shumë dashuri nga familja, ndërsa mbi imazhet që postoi në rrjete sociale ajo shkruan “Kur te presin me dashuri ne shtepi”.

Kujtojmë se fitues i edicionit të sivjetmë të “Eurovisionit” u shpall përfaqësuesi i Holandës. /Lajmi.net/

TAGS