Jurgen Klinsmann, trajner i skuadrës gjermane?

Jurgen Klinsmann, trajner i skuadrës gjermane?

Jurgen Klinsmann po bëhet gati për t’u rikthyer në bankinë.

‘France Football’ raporton se trajneri gjerman mund të marrë drejtimin e skuadrës nga Bundesliga, përcjell ‘lajmi.net’.

Klinsmann ka qenë i papunë që pas shkarkimit nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës në vitin 2016.

Newcastle United dhe Everton gjithashtu kanë qenë të lidhura me ish sulmuesin e famshëm gjerman.

Duhet cekur se Klinsmann ka drejtuar Gjermaninë në Kupën e Botës në vitin 2006./Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS