Juventus rivalizon Man Unitedin për sensacionin e Evropës

Juventus rivalizon Man Unitedin për sensacionin e Evropës
18:58 | 6 Dhjetor 2019

Erling Haaland do të jetë lojtari më i kërkuar në verën e vitit 2020.

Sulmuesi norvegjez po kalon momentet më të mira në karrierën e tij, duke u shndërruar në një sensacion në Evropë.

Shumë skuadra tashmë kanë ngjallur interesim për transferimin e tij, përfshirë edhe Manchester United, që duken më serioz në këtë interesim.

Manchester United në garën për Haaland, do të rivalizohen nga Juventus, shkruan Tuttosport, përcjell lajmi.net.

‘Zonja e Vjetër’ po vështron situatën e 19 vjeçarit, dhe mund të befasojë të gjithë me një ofertë të mirë./Lajmi.net/

TAGS