K-Albo për Gold AG: Baba haxhi s’i ka punët mirë me mua

K-Albo për Gold AG: Baba haxhi s’i ka punët mirë me mua
21:01 | 15 Nentor 2019

K-Albo kishte dy fjalë për reperin Gold AG, kur u pyet të zgjedh mes tij dhe Getoar Selimit.

K-Albo ishte i ftuar këtë të premte në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Teksa zgjodhi opsionet që kishte para tij, K-Albo ka dhënë deklarata bombastike për disa prej emrave të njohur të estradës.

Ai u pyet të zgjedh edhe mes Getoar Selimit dhe Gold AG, e për këtë të fundi tha se nuk i ka punët mirë me të.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 0:20 mund ta mësoni përgjigjen e K-Albos. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS