Kanosje në Klinë, arrestohet një person

Kanosje në Klinë, arrestohet një person

Një person është arrestuar pasi ka kanosur një person tjetër duke  i uzurpuar pronën e tij.

Rasti ka ndodhur të premten rreth orës 09:10, në Klinë.

Sipas raportit të policisë, i njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

TAGS