Kapen tre tetovar me marihuanë

Me 06.12.2018 rreth orës 18.00 në rrugën “121” në Tetovë janë arrestuar D.Z.(20) dhe E.R.(18) nga fshati Pallaticë, transmeton Almakos.

Tek to është gjetur marihuanë dhe thikë. Dje njashtu rreth orës 21.30 në rrugën “Ilindeni” në Tetovë, për shkak të posedimit të marihuanës është arrestuar edhe B.I.(34) nga Tetova.

Po punohet për zbardhjen e dy rasteve./Almakos/