Kaq klikime ka marrë kënga e Rita Orës me Sofia Reyes dhe Anittan

Kaq klikime ka marrë kënga e Rita Orës me Sofia Reyes dhe Anittan

Një muaj më parë, Rita Ora solli bashkëpunimin me Sofia Reyes dhe Anittan.

Rita Ora bashkë me Sofia Reyes dhe Anittan më 14 maj publikuan projektin “R.I.P”, të cilit ia shoqëruan edhe videoklipin, shkruan lajmi.net.

Kënga u prit shumë mirë në publik dhe ka qëndruar në maje të top-listave për shumë javë.

Së fundi, këngëtarja shqiptare përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se ky projekt ka marrë plot 50 milionë klikime në YouTube.

Për ndryshe, Rita Ora së fundi ishte në Dubai për të xhiruar rreth projekteve të reja muzikore. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS