Category: Showbiz

Uki Latifi fotografohet me një nga fenomenet e Instagramit

24/06/2019

18:26 | 24 Qershor 2019 18:26 | 24 Qershor 2019 Këngëtari po kalon disa ditë pushimi në Turqi. Uki Latifi është duke kaluar ca ditë ... Read More

Capital T ka një mesazh për të gjithë ndjekësit

24/06/2019

17:50 | 24 Qershor 2019 17:50 | 24 Qershor 2019 Capital T është një nga artistët më me influencë në estradë. Kur shumica e artistëve ... Read More

Babay G së shpejti sjell duetin me të dashurin e saj

24/06/2019

17:22 | 24 Qershor 2019 17:22 | 24 Qershor 2019 Baby G ka njoftuar se bashkëpunimi me Lim Hotin do publikohet së shpejti. Baby G ... Read More

Nuk e besoni se çfarë punonte Fero para se të bëhej i famshëm

24/06/2019

15:54 | 24 Qershor 2019 15:54 | 24 Qershor 2019 Fero sot është shumë i famshëm dhe përfitimet nga muzika nuk mungojnë. Reperi Fero sot ... Read More

Rina i kthehet ndjekësit që e quajti të shkurtër, ky ishte reagimi i saj

24/06/2019

14:51 | 24 Qershor 2019 14:51 | 24 Qershor 2019 Rina i është përgjigjur kritikës së ndjekësit. Rina Balaj tani mund të konsiderohet apsoutisht si ... Read More

Mozzik dhe Loredana bëhen me makinë super luksoze

24/06/2019

14:44 | 24 Qershor 2019 14:44 | 24 Qershor 2019 Mozzik dhe Loredana kanë investuar së fundmi në veturë. Reperi Mozzik dhe partnerja e tij ... Read More

Çmimi super i lartë që ‘Rambo’ kërkon për të bërë një foto me të

24/06/2019

13:41 | 24 Qershor 2019 13:41 | 24 Qershor 2019 Sylvester Stallone ka marrë vendimin që i ka shokuar fansat. Aktori Sylvester Stallone është padyshim ... Read More

Miriam Cani thotë se shqiptarët e Kosovës e kanë përkrahur edhe gjatë fillimeve të para në Gjermani

24/06/2019

13:23 | 24 Qershor 2019 Foto: Lajmi.net/Mirage 13:23 | 24 Qershor 2019 Miriam Cani i është mirënjohëse publikut kosovar për përkrahjen e vazhdueshme. Miriam Cani ... Read More

Pas ndarjes nga Isaac, thuhet se Dua e ka gjetur ‘ngushëllimin’ tek ish-i i Kendall

24/06/2019

11:08 | 24 Qershor 2019 11:08 | 24 Qershor 2019 Dua Lipa dhe Isaac Carew i kanë dhënë fund lidhjes. Këngëtarja e njohur shqiptare dhe ... Read More

Kështu duket përbrenda shtëpia moderne e Edona Llalloshit

24/06/2019

10:47 | 24 Qershor 2019 10:47 | 24 Qershor 2019 Edona Llalloshi e ka prezantuar një kënd të shtëpisë së saj moderne. Këngëtarja Edona Lalloshi ... Read More

Vajza në foto është një prej repereve të njohura shqiptare

24/06/2019

9:54 | 24 Qershor 2019 09:54 | 24 Qershor 2019 Reperja e njohur shqiptare është kthyer në kohë. Reperja e njohur shqiptare, Gjira Kajtazi duket ... Read More

Zbulohet ‘sekreti’ i Capital T

24/06/2019

9:44 | 24 Qershor 2019 09:44 | 24 Qershor 2019 Capital T e ka zbuluar një ‘sekret’. Reperi i njohur shqiptar Capital T është aktiv ... Read More