Category: Showbiz

Familja e aktorit turk preket nga tërmeti

31/10/2020

Një tërmet i fuqishëm ka ndodhur të premten në Turqi. 25 persona kanë humbur jetën, kurse mbi 800 kanë mbetur të lënduar në tërmetin që ... Read More

Blerona vishet provokuese në ditën e Halloween

31/10/2020

Blerona Zeqiri është një ndër moderatoret më të përfolura në publikun kosovar. Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëjnë gjithnjë e më ... Read More

Luana Vjollca zbulon ‘look-un’ për puntatën e sotme në ‘Shiko Kush Luan’, moderatorja vjen si Jennifer Lopez

31/10/2020

Moderatorja Luana Vjollca është  rikthyer sërish në ekran me emisionin e saj “Shiko Kush Luan”, i cili edhe këtë sezon kishte rezervuar surpriza të mëdha. ... Read More

Egzon Hyseni: Disiplina e hekurt dhe dëshira e madhe shkak i trofeve të mia

31/10/2020

Kampion në sportin të cilin e kultivon tashmë prej disa vitesh. Egzon Hyseni vjen në një rrëfim ndryshe, ku tregon eksperiencën e tij. Pas disa ... Read More

Adriana Matoshi flet për lidhjen e re me futbollistin afrikan: Më vjen keq për njerëzit që e paragjykojnë vetëm sepse është me ngjyrë

31/10/2020

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, i ka të shumta sukseset në karrierën e saj si aktore. Përkundër faktit që ka qenë gjithnjë shumë e ... Read More

Loredana gdhend tatuazhin e veçantë për të atin e ndjerë: Vajza e babit

31/10/2020

Reperja e njohur Loredana humbi 1 vit më parë babain e saj, me të cilin kishte një raport shumë të veçantë.  Ajo ka zbuluar së ... Read More

Remzie Osmani po frikësohet nga ‘mësyeshi’, kështu shfaqet në imazhin e fundit

31/10/2020

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe paraqitjet e saj u ... Read More

Dojna Mema gjobitet nga policia për mosmbajtjen e maskës, shpërthen ndaj efektivëve: Më ndaluan në një formë harbute

31/10/2020

Moderatorja Dojna Mema është përballur me një ngjarje të pakëndshme mbrëmjen e djeshme. Me anë të disa postimeve në ‘Instastory’ moderatorja ka treguar se është ... Read More

Genta e bën këtë gjë për popullin turk

31/10/2020

Ja çka bën Genta për popullin turk. Një tërmet i fuqishëm ka goditur sot Turqinë, në qytetin Dode Dodekaneze, ku lëkundjet janë ndjerë deri në ... Read More

Ryva tani vishet me fustan të ngushtë, kombinimi i saj bie në sy

30/10/2020

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe ... Read More

Adea Pula vishet ngushtë, ekspozon me shumi se ç’duhet

30/10/2020

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë. Tani ajo është rritur dhe duket krejt ... Read More

“Do bëhet xheloze Monika…” Meta poston foton me bjonden e Arian Çanit. Ja çfarë i shkruajnë ndjekësit  

30/10/2020

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka postuar një foto me Marinelën, “Sofinë” e re të “Zonë e Lirë”, te Arjani Çani në rrjetin social “Facebook”, ku ... Read More