Category: Showbiz

Fituan betejën me Covid-19, por çfarë i kërkoi bashkëshortja Tom Hanks, nëse ajo do të vdiste e para

09/04/2020

Tom dhe Rita Hanks u prekën të dy nga koronavirusi, por e kaluan me sukses këtë sëmundje.Para Covid, bashkëshortja Rita është përballur edhe me kancerin ... Read More

U përfol se ishte shtatzënë, Era Istrefi tregon barkun

09/04/2020

Pak kohë më parë në media u përfol se Era Istrefi ishte shtatzënë. Shkak u bënë disa foto të këngëtares, ku dukej me barkun të ... Read More

“Vogue Italia” solidarizohet me situatën nga COVID-19/ Kopertina, një faqe e bardhë bosh

09/04/2020

Një faqe e bardhë bosh, është kopertina e prillit të prestigjozes së modës Vogue Italia.Teksa virusi vijon të rrënojë Italinë me mijëra të vdekur, revista ... Read More

Lidhje prej një viti mes Londrës dhe Shqipërisë/ Zbulohen detaje nga marrëdhënia e Xherdan Shaqirit me Dhurata Ahmetaj

09/04/2020

Rreth një javë më parë, u zbulua se Dhurata Ahmetaj ishte në një lidhje me Xherdan Shaqirin.  Ndonëse dyshja ka preferuar që të mos zbulojë ... Read More

Video/ Ditëlindja në karantinë, ja surpriza e Bes Kallakut për Xhensilën

09/04/2020

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka festuar disi ndryshe ditëlindjen këtë herë, pasi për shkak të masave të ndërmarra ndaj COVID-19, duhet të qëndrojë e izoluar në ... Read More

Këngëtarja e njohur dhe djali i saj 3 vjeç rezultuan pozitiv me COVID-19/ Rrëfehet Pink: Ishte gjëja më e frikshme, s’e kisha menduar kurrë

09/04/2020

Këngëtarja e njohur Pink dhe djali i saj 3-vjeccar vetëm pak ditë më parë rezultuan pozitiv me COVID-19. Pink tregoi për ‘The Ellen DeGeneres Shoë’ ... Read More

Emina Çunmulaj zbulon talentin e fshehur: Është diçka më intime

09/04/2020

Modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj gjatë një lidhje me Skypë në emisionin ‘Rudina’ ka zbuluar talentin e saj të cilën e ka mbajtur të ... Read More

“Kaq dua nga jeta tani”, ja çfarë i mungon Encës gjatë këtyre ditëve izolimi

08/04/2020

Këngëtarja Enca Haxhia duket se gjatë këtyre ditëve në izolim, si masë kjo e ndërmarrë për shkak të përhapjes së COVID-19, po i mungojnë pushimet ... Read More

Përhapja e COVID-19/ Miss Anglia heq dorë nga  kurora dhe rikthehet në punë si mjeke

08/04/2020

Miss Anglia 2019, Bhasha Mukherje e cila ka qenë një doktoreshë e re e specializuar në mjekësinë e frymëmarrjes, ka vendosur të kthehet në Britaninë ... Read More

Çifti i njohur i showbizit ndahen pas 7 vitesh, nuk duruan dot karantinën e COVID 19

08/04/2020

Një nga çiftet më të njohura të showbizit turk, këngëtari dhe aktori Kutsi dhe partnerja e tij Feyza Çipa janë ndarë.Lajmin e ka bërë të ... Read More

Anila Basha bëhet nënë, vjen në jetë Ari. Ja kë kujton kolegia me emrin e djalit

08/04/2020

Gazetarja e njohur, Anila Basha ka sjellë sot në jetë fëmijën e saj të parë. Djali është i shëndetshëm dhe nëna në gjendje të mirë. ... Read More

Ramush Haradinaj flet për jetën në karantinë: Anita nuk përmbahet, fëmijët janë mërzitur

08/04/2020

Ish-kryeministri i Kosovës në emisionin “Vizioni i Pasdites”, ka folur sesi po e kalon karantinën së bashku me familjen e tij. Ndër të tjera ai ... Read More