Category: Showbiz

Eugent Bushpepa: Qipriotët ishin kundër imazhit me shqiponjën, Eleni më kërkoi që mos ta fshijë

15/05/2018

Eurgent Bushpepa, Eleni Fouriera si dhe Ermal Meta ishin tre shqiptarë që përfaqësonin shteteve të ndryshme në festivalin evropian të muzikës. Këngëtari përfaqësues i Shqipërisë në ... Read More

Rita Ora kërkon falje për tekstin e këngës që e solli me Bebe Rexhën, “Girls”

15/05/2018

Rita Ora nuk e ka pasur ndërmend të ofendojë askënd përmes këngës së fundit, “Girls”, ku ka pasur edhe mesazhe të pista. Ndërkohë që disa ... Read More

Anxhela Peristeri synon tregun ndërkombëtar me videoklipin e këngës fituese të Kënga Magjike 2017

14/05/2018

Anxhela Peristeri ka sjell pas një kohe të gjatë videoklipin e ri. Këngëtarja ka publikuar videon e këngës fituese të “Kënga Magjike 2017” në gjuhë ... Read More

Benedict Cumberbatch: Dua barazi, nuk do të pranojë role që paguhen më shumë se femrat

14/05/2018

Sot është nënshkruar një marrëveshje mes regjisorëve dhe aktorëve, që aktoret të paguhen po aq sa edhe kolegët, meshkuj. Benedict Cumberbatch, i cili njihet më ... Read More

Dua Lipa me poza joshëse në bikini

14/05/2018

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Këngëtarja shqiptare ka marrë pakës pushim pas angazhimeve të shumta në projekte ... Read More

Pas shtatë vjetëve, Ibrahim Tatlises sjellë këngën e parë

14/05/2018

Ibrahim Tatlises ka shkuar në studiot muzikore për herë të parë pas shtatë vjetëve. Këngëtari turk para disa vjetëve ishte pranë vdekjes, kur një plumb ... Read More

Kënga “A e din” kap një milionëshin, DJ PM dhe DJ Dagz zbulojnë ekskluzivitetin e ri

14/05/2018

Pas bashkëpunimit me Lindonin, dyshja DJ PM dhe DJ Dagz bashkë me reperin e talentuar, S4MM, ka pak ditë që kanë lansuar projektin e ri ... Read More

Befason aktorja turke, Ceren Hindistan: Ish-bashkëshorti më kishte rrahur gjersa isha shtatzënë

14/05/2018

Ceren Hindistan ka befasuar të gjithë me një deklaratë të dhënë për mediat turke. Aktorja, e cila dy javët e fundit është në qendër të ... Read More

Vdes Margot Kidder, ish-aktorja e filmave “Superman”

14/05/2018

Margot Kidder, aktorja që u ngrit në famë si Lois Lane në filmin “Superman”, vdiq të dielën në shtëpinë në Livingston, Mont. Ajo ishte 69 ... Read More

Blero për këngën e re bashkëpunon me Stinen

14/05/2018

Blero është një ndër këngëtaret më të suksesshëm në tregun muzikor shqiptar. Ai shquhet për hite dhe super këngë ndër vite, të cilat ende këndohen ... Read More

Media greke akuzon Shqipërinë për pikët e dhëna, Eleni del në mbrojtje

14/05/2018

Edhe pse ethet e Eurovisioni-t mbaruan të shtunën, polemikat vazhdojnë ende… Një ndër temat më të diskutuara është padyshim ajo e tre shqiptarëve, të cilët ... Read More

Tom Hardy transformohet plotësisht për rolin e Al Capones

14/05/2018

Xhirimet e filmit “Fonzo” janë duke e zhvilluar dhe bazuar në imazhet që po qarkullojnë së fundmi në rrjetet sociale, aktori Tom Hardy duket se ... Read More