Category: Target

VIDEO INTERVISTË| Menduh Thaçi: Blerim Reka pret topa “mas gollit”, kurse Ziadin Sela i zgjati jetën politike Ali Ahmetit!

19/04/2019

Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi ekskluzivisht për emisionin "Target" nga Emad Mehmeti, pak çaste para fillimit të heshtjes parazgjedhore presidenciale për herë të parë flet ... Read More

VIDEO INTERVISTË| Agim Poshka: Kështu bëhet parandalimi i gjuhës së urrejtjes në Maqedoninë e Veriut

15/04/2019

Sot në emisionin “Target” nga Emad Mehmeti, i cili transmetohet çdo të hënë nga ora 19:00 në Almakos, i ftuar është këngëtari dhe profesori, Agim ... Read More

VIDEO INTERVISTË| Stevo Pendarovski ekskluzivisht për “Target” flet për planet e tij si President

08/04/2019

Sot në emisionin “Target” nga Emad Mehmeti, i cili transmetohet çdo të hënë nga ora 19:00 në Almakos, i ftuar është kandidati për kryetar shteti në Maqedoninë ... Read More

VIDEO INTERVISTË/ Fejzi Hajdari: Pa u krijuar në burgun e Shutkës koalicioni VMRO-BDI, në Maqedoni nuk mund të ketë qetësi

01/04/2019

Sot në emisionin “Target” nga Emad Mehmeti, i cili transmetohet çdo të hënë nga ora 19:00 në Almakos, i ftuar është analisti i njohur shqiptar, Fejzi Hajdari. Ai ... Read More

VIDEO/ Kriza e thellë politike në Tiranë: Flasin ekskluzivisht për ‘Target’ politikanë të rëndësishëm dhe gazetarë

30/03/2019

Tirana aktualisht po e përjeton një krizë të thellë politike. Opozita në krye me PD-në e Lulzim Bashës ka djegur mandatet e deputetëve dhe po realizon protesta ... Read More

VIDEO INTERVISTË/ Adi Krasta në emisionin “Target” mban leksione për gazetari dhe diagnostifikon qartë “plagët” mbarëshqiptare

26/03/2019

Sot në emisionin “Target” nga  Emad Mehmeti,  i cili transmetohet çdo të hënë nga ora 19:00 në Almakos, i ftuar është moderatori i mirënjohur shqiptar, Adi Krasta. Me ... Read More

VIDEO INTERVISTË| Andi Bejtja flet për krizën e thellë politike në Tiranë dhe sfidat e gazetarisë

18/03/2019

Sot në emisionin “Target” nga Emad Mehmeti, i cili transmetohet çdo të hënë nga ora 19:00 në Almakos, i ftuar është analisti i njohur shqiptar, Andi ... Read More

VIDEO INTERVISTË| Shpëtim Idrizi: Do t’ju japim pasaporta të shtetit shqiptar çdo personi me origjinë shqiptare

14/03/2019

Sot në emisionin “Target” nga Emad Mehmeti i ftuar është kryetari i PDIU, Shpëtim Idrizi. Çështja çame vazhdon të ngelet një plagë e hapur ende ... Read More

VIDEO INTERVISTË| Pandeli Majko flet për krizën e thellë politike në Tiranë, Samitin e Diaporës dhe të ardhmen e shqiptarëve

11/03/2019

Sot në emisionin “Target” nga Emad Mehmeti i ftuar është ish – kryeministri shqiptar, i cili aktualisht mban postin e Ministrit të Diasporës në Qeverinë ... Read More

VIDEO INTERVISTA| Sali Berisha ekskluzivisht për emisionin “Target” shpalos fakte të pathëna për protestat në Tiranë, dhe politikanët shqiptarë në Maqedoni e Kosovë

07/03/2019

Sot në emisionin “Target” nga Emad Mehmeti, që transmetohet në Almakos, i ftuar është ish – lideri historik i PD-së, Sali Berisha, me këtë rast ... Read More

VIDEO-INTERVISTA “Target”/ Shqiprim Arifi: Lugina e Preshevës rrezikon të bëhet një Çamëri e dytë!

04/03/2019

"Shkëmbimi i territoreve është në dëm të interesave kombëtare shhqiptare" Sot në emisionin “Target” nga Emad Mehmeti, i cili transmetohet çdo të hënë nga ora ... Read More

VIDEO-INTERVISTA “Target”/ Arbër Ademi: Po bëjmë punë të mira, por asnjëherë nuk është boll

25/02/2019

Sot në emisionin “Target” nga Emad Mehmeti, i cili do të transmetohet çdo të hënë nga ora 19:00 në Almakos, i ftuar është Ministri i ... Read More