Katër skuadrat ku mund të transferohet Dybala

Katër skuadrat ku mund të transferohet Dybala
23:48 | 18 Qershor 2019

Ndonëse një vit më parë Paulo Dybala ishte një lojtar premtues për Juventusin, situata për yllin argjentinas ka ndryshuar.

Reprezentuesi argjentinas ka humbur shkëlqimin me ardhjen e Cristiano Ronaldos, i cili ka marrë udhëheqjen e fazës ofensive të Juventus.

Sezoni 2019/2020, ka mundësi të mëdha të mos e gjej Dybalan te Juventus.

‘Calciomercato’ raporton për katër destinacione të mundshme të yllit argjentinas.

Manchester United, Inter, PSG dhe Atletico Madrid, janë skuadrat që mund të transferojnë Dybalan./Lajmi.net/

TAGS