Katty Perry feston ditëlindjen bashkë me të dashurin në Egjipt

Katty Perry feston ditëlindjen bashkë me të dashurin në Egjipt

19:38 |

Katty Perry mbushi 35 vite jetë.

Katy Perry festoi ditëlindjen e saj të 35-të në mënyrë spektakolare duke fluturuar me 64 miqtë e saj më të afërt në Egjipt për tu larguar nga monotonia, shkruan Daily Mail, transmeton lajmi.net.

Këngëtarja shënoi rastin me një lundrimi 10-ditor të mbushur me argëtim poshtë lumit Nil, duke hipur në deve nëpër shkretëtirë dhe duke shijuar perëndimin e diellit mahnitës mbi piramidat e Egjiptit.

I ngjajshëm

Në mesin e të ftuarve ishte i dashuri i saj Orlando Bloom, 42 vjeçar, i cili shkoi në Instagram për të ndarë disa imazhe nga shëtitja përfshirë një përqafim romantik me gruan e tij.

autor: Lajmi.net

19:46 |

TAGS