Keisi kujton momentet e bukura me Stresin

Keisi kujton momentet e bukura me Stresin

Keisi Lushaj e dashura e Stresit shpesh në rrjetet sociale kujton momentet e bukura me reperin.

Pasiqë Stresi është akoma në burg, Keisi shpesh e kujton atë me postime në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

E së fundmi, Keisi ka publikuar një fotografi nga pushimet e tyre në të kaluarën dhe duken mjaft atraktiv.

“Kur ai do të përlahet me ty por ti nuk e le me vazhdu më shumë”, ka shkruar ajo sipër fotos.

Kujtojmë që Stresi është gjykuar për dy vepra penale, “armëmbajtje pa leje” dhe “trafik të lëndëve narkotike”. /Lajmi.net/

TAGS