Keisi udhëton pa Stresin, kush është personi që po e shoqëron?

Keisi udhëton pa Stresin, kush është personi që po e shoqëron?
10:54 | 20 Maj 2019

Keisi ka udhëtuar për në Kanadë, por pa Stresin.

Partnerja e reperit Stresi ka udhëtuar drejt Kanadës, vend në të cilin jeton prej kohësh, shkruan lajmi.net.

Kjo u bë e ditur nga vetë ajo nëpërmjet publikimit të disa Instastory dhe në një prej tyre shihet se dikush po e shoqëron.

Bazuar në foto duart e personit me të cilin po bën ‘gëzuar’ tregojnë se Keisin po e shoqëron një femër.

Kujtojmë se dihet që Stresi po vazhdon të jetë në burg ndërsa Keisi dashurinë po ia shpreh nga largësia, duke dëshmuar kështu se ajo është e pastër pavarësisht gjithçkaje./Lajmi.net/

TAGS