Keith Richards bën ndryshimin drastik për rikthimin e “Rolling Stones”

Keith Richards bën ndryshimin drastik për rikthimin e “Rolling Stones”

18:45 |

Keith Richards, 75 vjeç ka bërë ndryshim rë madh në flokë për rikthimin e “Rolling Stones” në skenë.

Flokët e tij gri të Keith Richards kanë ndryshuar nga kjo ngjyrë në kafe, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Kitaristi i Rolling Stones, 75 vjeç, shfaqi stilin e tij të ri të flokëve në një skenë në Çikago, pasi grupi filloi turneun e tyre “No Filter” në Amerikën e Veriut.

I ngjajshëm

Krahasuar me paraqitjen e tij në një koncert që u mbajt në Londër në vitin e kaluar, kësaj radhe ai erdhi shumë më ndryshe.

Rolling Stones kishte anuluar koncertet në SHBA dhe Kanada, për shkak se Mick Jagger u detyrua t’i nënshtrohej operacionit në zemër. /Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

18:45 |

TAGS