Kejvina vishet shkurt, të gjithë sytë në këtë pjesë të trupit

Kejvina vishet shkurt, të gjithë sytë në këtë pjesë të trupit
18:59 | 12 Shtator 2019

Kejvina Kthella solli sërish fotografi atraktive në Instagram.

Kejvina Kthella ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën erdhi joshëse si çdo herë, shkruan lajmi.net.

Ajo postoi foto e veshur me një xhaketë rozë, kurse në pjesën e poshtme duket se ishte vetëm në të brendshme.

E gjithë vëmendja në këto fotografi ishte tek këmbët seksi, të cilat nuk heziton t’i ekspozojë në çdo paraqitje.

Fotografia pranoi komente dhe pëlqime pafund nga ndjekësit e saj. /Lajmi.net/

TAGS