Kendall Jenner ndan me ndjekësit foto nudo në vaskë

Kendall Jenner ndan me ndjekësit foto nudo në vaskë
21:01 | 12 Shtator 2019

Kendall Jenner ka lënë pa tekst ndjekësit me veprimin e fundit.

Kendall Jenner ka publikuar disa fotografi të reja në Instagram, në të cilat u shfaq tërësisht e zhveshur, shkruan lajmi.net.

Këto imazhe, modelja e famshme i realizoi në vaskë, teksa ishte ulur dhe mbuloi gjoksin me këmbë.

Për ndryshe, Kendall Jenner është emër shumë i kërkuar në fushën e modës, ajo përfolet shumë edhe për jetën private. /Lajmi.net/

TAGS