Kendall prek limitet me foton e fundit

Kendall prek limitet me foton e fundit
20:12 | 9 Shtator 2019

Kendall Jenner tregon edhe një herë pse konsiderohet si një nga modelet më të mira.

Kendall Jenner ka ndarë një imazh të ri në llogarinë e saj në Instagram me të cilën ka lënë gojë hapur ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net.

Modelja në foton e publikuar është shfaqur e shtrirë në një shtrat dhe gjoksin e kishte mbuluar me një peshqir ku dukej për mrekulli edhe pa grim.

Kendall përveç që është pjesë e kompanisë së ‘Victoria Secret’ së fundmi ka promovuar edhe produktet kozmetike të motrës së saj Kylie. /Lajmi.net/

TAGS