Këngëtari shqiptar dhe bashkëshortja shërohen nga Koronavirusi, ja mesazhi që jep

Këngëtari shqiptar dhe bashkëshortja shërohen nga Koronavirusi, ja mesazhi që jep

Duket se edhe këngëtari shqiptar është shëruar plotësisht nga Koronavirusi. Muhamet Sejdiu dhe bashkëshortja e tij, rezultuan pozitiv teksa sapo ishin rikthyer nga Gjermania. Por duket se pas dy testeve, ata tashmë janë shëruar. Lajmin e ka dhënë vetë këngëtari.

”Lajm i gezueshem ne kto momente pas testit qe bem sot une dhe bashkeshortja ime dulem NEGATIV flm Zotit Dhe repartit Infektives Ne Prishtin Shefit repartit mikut dhe vendasit tim prof Sali Ahmetit poashtu dr Valbonit Dr ,si dhe drejtoreshes ,dr Linda Ajazaj Berisha Shemsedinit, dhe dr Blerta, infermieret, Fitimit dhe Fetijes qe qelluan sonte ktu edhe krejt stafin e infektives ju jeni Hero ju dua. Flm edhe dr Zeqe Kuqit qe tere kohen ka qen me mua dhe mjeket, sherim te shpejt te gjith atyre qe perballen me kete smundje do t’ja dilni flm edhe Infermieri, Gzimi, Feridit Iliri Nurija sherim te shpejt edhe Shokve te mi Dr Jetish Jetishit Mentor Bytyqit Demir Panorcit dh te gjith atyre qe jon duke u sheru”, shkruan kengetari.

TAGS