Këngëtarja e njohur frikësohet se do mbetet e verbër

Këngëtarja e njohur frikësohet se do mbetet e verbër

18:39 |

Mel B mund të përfundojë e verbër pas problemeve të fundit.

Mel B është shtruar në spital ditën e premte për shkak se këngëtarja ka humbur të pamurit, shkruan Daily Mail.

Tani ajo po frikësohet se ka humbur shikimin me syrin e saj të djathtë, transmeton lajmi.net.

I ngjajshëm

Këngëtarja, 43 vjeç, mbërriti në spitalin e Londrës të ‘Moorfields Eye’ dhe i tha stafit mjekësor se ajo ishte ‘krejtësisht e verbër’ dhe ‘nuk mund të shihte asgjë’ pasi humbi shikimin në syrin e saj të djathtë.

Ka kohë të gjatë që këngëtarja ka humbur pamjen me syrin e saj të majtë pas një operacioni laserik. /Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

18:42 |

TAGS