Këngëtarja e njohur ‘habit’ me deklaratën: Po vuaj nga depresioni

Këngëtarja e njohur ‘habit’ me deklaratën: Po vuaj nga depresioni
Tash esht Koha

Këngëtarja e njohur Katy Perry, e cila së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë, është shprehur se izolimi e ka bërë të mos ndihet mirë.

Në një postim në ‘Tëitter’, këngëtarja shkruan se po vuan nga depresioni.

“Ndonjëherë nuk e di se çfarë është më keq, të përpiqesh të shmangësh virusin apo depresionin që vjen me këtë normë të re.” shkruan Katy.

Nuk kanë munguar komentet e ndjekësve të cilët e mbështesin këngëtaren. Kjo e fundit më tej shkruan se ka qarë dhe gjatë gjithë kohës.

Tash esht Koha
TAGS