Këngëtarja kërkon të dashur në Instagram, reagon fansi: Ik moj zhulse

Këngëtarja kërkon të dashur në Instagram, reagon fansi: Ik moj zhulse

Dita e Shën Valentinit duket se është festuar edhe nga beqaret. Duke kërkuar një Valentin për ditët e të dashuruarve, reperja e njohur Melinda është përballur me disa komente aspak pozitive. Nëpërmjet rrjeteve sociale. Me një foto seksi, ku vë në pah të pasmet dhe pyet fansat se cili prej tyre do bëhet partneri i saj. “Do jesh Valentini im?”, shkruan Melinda krah fotos ku shfaqet super seksi.

Komplimentet nuk kanë munguar për reperen por në sy ra dhe një koment negative nga një ndjekës i cili i shkruante: ‘Ik mi zhulse andej, të bëhem unë Shën Valentini i jot. Hajde hajde dhe mos më shkruaj mo se bohet e dashura xheloze’. Nuk dihet nëse ky shpërthim i këtij komentuesi është pas një njohje që ka me Melindën, apo është thjesht një komentues dashakeq qe mesa duket nuk e ka aspak qejf këngëtaren.

TAGS