Këngëtarja që do ta ‘pushtojë’ festivalin ‘Sunny Hill’ shfaqet gjysmë e zhveshur para pasqyrës

Këngëtarja që do ta ‘pushtojë’ festivalin ‘Sunny Hill’ shfaqet gjysmë e zhveshur para pasqyrës

09:46 |

Këngëtarja e famshme është zhveshur para pasqyrës.

Këngëtarja e njohur amerikane, Miley Cyrus, i ka publikuar disa foto të reja në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo është shfaqur gjysmë e zhveshur në bikini ndërsa bartë zyre dielli në një ambient të mbyllur. Në njërë fotografi Miley shihet edhe me xhaketë të zbërthyer.

I ngjajshëm

Kujtojmë se ajo do të jetë pjesëmarrëse në festivalin ‘Sunny Hill’. Këtë e ka konfirmuar Dua Lipa nëpërmjet një postimi në Instagram në të cilën shihet Miley duke e përmendur Kosovën.

Festivali më i madh ndërkombëtar i muzikës, Sunny Hill Festival këtë vit do të mbahet më 2, 3 dhe 4 gusht. Vitin e kaluar, Sunny Hill Festival mblodhi rreth 50,000 njerëz për tri ditë dhe net rresht pandërprerë, ndërsa këtë vit pritjet janë që ky numër i pjesëmarrësve të rritet edhe më shumë./Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

09:46 |

TAGS