Këngëtarja shqiptare habit me veprimet në pishinë

Këngëtarja shqiptare habit me veprimet në pishinë

18:18 |

Eleni Foureira po shijon pushimet në këto ditë pranvere.

Eleni Foureira ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat shfaqet në bikini, shkruan lajmi.net.

Teksa po argëtohej bashkë me miqtë, këngëtarja bënte akrobacione e veshur në bikini, e të njëjtin veprim e bënin edhe të tjerët.

I ngjajshëm

Këngëtarja po shijon suksesin e këngës së fundit “Sirens”, të  cilën e solli në duet me Snoop Dogg dhe Kaan. /Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

18:18 |

TAGS