Këngëtarja shqiptare heq dorë nga muzika, ja për kë bëhet fjalë

Këngëtarja shqiptare heq dorë nga muzika, ja për kë bëhet fjalë

Këngëtarja shqiptare, Dhurata Ahmetaj mori shumë vëmendje me projektet muzikore dhe bashkpunimet e sukseshme.  Mirëpo, u bë një kohë relativisht e gjatë që këngëtarja nuk ka publikuar asnjë këngë të re.

Burime pranë këngëtares kanë thënë për “Prive.al” se ajo ka vendosur ta lë muzikën për një periudhë të pacaktuar.

Ende nuk dihet nëse ky vendim i Dhuratës është përfundimtar, apo nëse këngëtarja ka ndërmend të rikthehet në të ardhmen. Ndërkohë, Dhurata nuk ka bërë ende asnjë deklaratë publike për të informuar fansat e saj.

TAGS