Keqpërdorin fëmijët për pornografi, arrestohen dy të dyshuar

Keqpërdorin fëmijët për pornografi, arrestohen dy të dyshuar

Policia e Kosovës njofton se dy të dyshuar meshkuj kanë keqpërdorur fëmijë në pornografi.

Sipas policisë së Kosovës njësitet e DHKO-së kanë identifikuar dhe arrestuar dy të dyshuarit meshkuj K-Shqiptar.

Në raportin policor thueht se me vendim të prokurorit të dyshuarve i u është caktuar masa e paraburgimit prej 30 ditëve./Telegrafi/

TAGS