Kështu dukeshin Besi dhe Xhensila para se të bëheshin të famshëm

Kështu dukeshin Besi dhe Xhensila para se të bëheshin të famshëm
15:32 | 22 Maj 2019

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë çift shumë i dashur për publikun.

Bes Kallaku ka hapur arkivat, duke publikuar kështu foto nga fëmijëria, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ai ka postuar një imazh të tij dhe Xhensilës kur ata ishin fëmijë, e që dukeshin shumë më ndryshe nga tani.

“Pak para se te njiheshim me njeri tjetrin ?”, ka shkruar Besi mbi foto, duke e etiketuar Xhensilën.

Për ndryshe, fotoja e Besit ishte shkrepur më 1986, ndërsa ajo e Xhensilës më 1993. /Lajmi.net/

TAGS