Kështu pritet Afërdita Dreshaj në shtëpi nga burri i saj

Kështu pritet Afërdita Dreshaj në shtëpi nga burri i saj
Tash esht Koha
23:38 | 12 Nentor 2019

Lidhja e tyre komentohet mjaft shumë në mediat rozë.

Aferdita Dreshaj nuk është aspak e rezervuar në rrjete sociale, qoftë edhe momentet intime me burrin e saj i ndan me ndjekësit në Instagram, shkruan lajmi.net.

Modelja pak minuta më parë ndau një imazh të shoqëruar nga kënga ‘Perfect’ e Ed Sheeran , ku tregoi se si është pritur nga burri i saj, hokeisti çek i kishte blerë një tufë trëndafilash bukuroshes shqiptare për rikthimin në shtëpi.

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl kishin kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë në qershorin e vitit të kaluar. /Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS