“Këtë vit do agjeroj”/ Almeda Abazi tregon: Dua të bëj dy fëmijë

 “Këtë vit do agjeroj”/ Almeda Abazi tregon: Dua të bëj dy fëmijë

Pothuajse një vit më parē, bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë me një djalë të quajtur Efehan. Vogëlushi rritet dita-ditës dhe me siguri Almeda po mendon që shumë shpejt t’i bëjë një vëlla ose motër.

Ajo ka shprehur dëshirën për të patur dy fëmijë, teksa është pyetur nga një ndjekës në rrjete sociale. Gjithashtu Almeda ka zbuluar se do të agjëroj në muajin e Ramazanit, i cili nis nesër më 23 prill.

Kujtojmë se Almeda prej vitesh jeton në Turqi, aty ku njohur dhe shokun e jetës, aktorin e njohur turk, Tolgahanin.

TAGS