Këto imazhe të ‘zjarrta’ të Rina Balajt nuk duhet të lini pa parë

Këto imazhe të ‘zjarrta’ të Rina Balajt nuk duhet të lini pa parë

Rina Balaj është një nga reperet më të reja e më seksi shqiptare.

Reperja nga Istogu, së fundmi ka publikuar disa fotografi në të cilat duket mjaft e ‘nxehtë’, shkruan lajmi.net.

Me fustanin e shkurtër dhe flokët e kuqe, Balaj u shfaq mjaft në formë, madje ky stil i flokëve i shkon majft shumë asaj.

Rina aktualisht është duke punuar në projekte të reja ndërkohë që po shijon suksesin e këngës së fundit “Ilegal”.

Ky projekt i saj në platformën YouTube numëron tetë milionë shikime. /Lajmi.net/

TAGS