Këto janë mendimet e qytetarëve për albumin e ri të Tunës

Këto janë mendimet e qytetarëve për albumin e ri të Tunës
Tash esht Koha

Qytetarët kanë treguar se a po u pëlqejnë këngët e albumit të ri të Tunës.

Tuna Sejdiu ka pak kohë që publikoi albumin “Fortuina”, i cili përmban shtatë këngë, shkruan lajmi.net.

Në kuadër të rubrikës “VoxPop” të emisionit “Mirage”, qytetarët në sheshet e Prishtinës janë pyetur se a po iu pëlqejnë këto projekte muzikore.

Ata kanë dhënë medimet e tyre, duke treguar edhe se sipas tyre cila prej këngëve është më e mirë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni përgjigjet e qytetarëve. /Lajmi.net/

[embedded content]

Tash esht Koha
TAGS