Këto janë veshjet më të çuditshme në ‘Met Gala 2019’

Këto janë veshjet më të çuditshme në ‘Met Gala 2019’

Kim Kardashian, Cara Delevingne , këngëtarja Katy Perry dhe ylli fitues i çmimit Oscar, Lady Gaga, ishin ndër ato që konkurronin të ishin mbretëresha e natës, shkruan lajmi.net.

Si çdo vit tjetër edhe këtë vit ‘Met Gala’ u karakterizua nga veshjet më të çuditshme.

Ajo çka u dallua këtë vit në ‘Met Gala’ ishte edhe mungesa e emrave si: Rihanna, Beyonce, Taylor Swift, Sarah Parker . /Lajmi.net/

TAGS