Këto materiale do t’i ndiqni nesër në “Mirage”

Këto materiale do t’i ndiqni nesër në “Mirage”
16:44 | 19 Shtator 2019

Emisioni “Mirage” nesër sjell më të rejat nga shoubizi vendor.

Edhe këtë javë, në emisionin “Mirage” do të keni mundësi të mësoni shumë të reja nga bota e shoubizit, shkruan lajmi.net.

“Mirage”, që është prodhim i lajmi.net, këtë javë sjell këto materiale:

-Fatlume Popovci flet për bashkëshortin dhe djalin e saj, tregon pse e mbajti të fshehur jetën private deri tani;

-Rrugëtimi i Agnesa Vuthajt drejt suksesit, çfarë mendon ish-miss Kosova për martesën;

-Në rubrikën “Kë zgjedh” përgjigjet Vjollca Haxhiu;

-VoxPop: Cilën këngëtare shqiptare do ta votoni për kryeministre të Kosovës?

Emisionin “Mirage” mund ta ndiqni çdo të premte nga ora 19:00 në kanalin zyrtar të lajmi.net në YouTube. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS