Këtu mund ta ndiqni super-meçin e boksit Joshua vs Ruiz

Sonte zhvillohet super ndeshja e boksit ndërmjet Anthony Joshua dhe Andy Ruiz Jr, shkruan “Bota sot”.

Ndeshja po pritet me shumë kërshëri nga fansat e boksit. Rimeçi mes Andy Ruiz Jr dhe Anthony Joshua, pas meqit së tyre të parë në qershor të këtij viti.

Ruiz Jr prodhoi një nga befasitë më të mëdha në historinë e boksit të peshave të rënda, kur e mposhti me nokaut në raundin e shtatë anglezin.

Arabia Saudite është dy orë përpara me Kosovë. Meçi pritet të fillojë rreth orës 22:00 me kohën tonë.

KLIKONI KËTU PËR TA NDJEKUR

MEDIAL.mk