Kim Kardashianit i duken të brendshmet në veshjen e ngushtë

Kim Kardashianit i duken të brendshmet në veshjen e ngushtë

Kim Kardashian ka treguar të brendshmet në veshjen e ngushtë.

Kim Kardashian ka ardhur me disa foto të reja në Instagram, shkruan lajmi.net.

Zeshkania seksi, Kim Kardashian nuk i lë fansat e saj ta harrojnë pasi sërish ka ardhur me foto të reja, aty ku duket po ashtu tërheqëse si edhe në imazhet e tjera.

Kim ka zgjedhur veshje të ngushta në të cilat me apo pa dashje reflektimi i dritës së kamerës i ka zbuluar të brendshmet.

Duhet kujtuar se Kim nuk e ka problem të pozoj edhe nudo dhe fotot e saj kanë bërë xhiro në rrjet çdo herë./Lajmi.net/

TAGS