Kjo është arsyeja e mungesës dyvjeçare të Leonorës në skenë

Kjo është arsyeja e mungesës dyvjeçare të Leonorës në skenë
15:29 | 23 Korrik 2019

Leonora Jakupi ka treguar përse pauzoi për një kohë nga muzika.

Leonora Jakupi ishte e ftuar së fundi në emisionin “Mirage”, ku tregoi më të rejat rreth saj, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka folur lidhur me pritshmërinë e këngës së re si dhe planet për projektet e reja që do t’i sjell shumë shpejt.

Meqë ka munguar dy vite në skenë, Leonora tregoi se cila ishte arsyeja e kësaj mungese.

Për të kuptuar përse pauzoi Leonora Jakupi ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, ku gjendet intervista e plotë e saj. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS