Kjo është arsyeja përse Albani dhe Miriami zgjodhën të kurorëzohen në Maldive

Kjo është arsyeja përse Albani dhe Miriami zgjodhën të kurorëzohen në Maldive
14:49 | 25 Qershor 2019

Miriam Cani ka treguar përse zgjodhën pikërisht Maldivet për t’u kurorëzuar.

Miriam Cani ishte e ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, ku rrëfeu shumëçka nga jeta profesionale dhe ajo private, shkruan lajmi.net.

Ajo ka komentuar pritjen që iu bë Albanit nga publiku në koncertin që e mbajti në Prishtinë si dhe zbuloi detaje rreth shtatzënisë së dytë.

Po ashtu, këngëtarja foli edhe për kurorëzimin që e bëri me Albanin kohë më parë në Maldive, duke treguar kështu përse zgjodhën pikërisht këtë vend.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, për të mësuar se çfarë tha Miriam Cani. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS