Kjo është pika e dobët e Butrint Imerit 

Kjo është pika e dobët e Butrint Imerit 
23:55 | 11 Dhjetor 2019

Butrint Imeri ka treguar se cila është pika e tij e dobët.

Butrint Imeri është një prej këngëtarëve i cili pëlqehet shumë nga publiku dhe rreth vetes ka një numër të madh të fansave, shkruan lajmi.net.

Ai u qëndron pranë atyre me postime të ndryshme në rrjete sociale, e së fundmi është treguar i hapur për t’iu përgjigjur pyetjeve të cilat ia parashtrojnë në Instastory.

Dikujt prej ndjekësve u ka interesuar se cila është pika e dobët e Butrint Imerit dhe nuk ka munguar një përgjigje nga ai.

“Pika ime e dobët është me më rrejt”, tha ai./Lajmi.net/

TAGS