Kjo është shtëpia luksoze e Ermal Fejzullahut në Brezovicë

Kjo është shtëpia luksoze e Ermal Fejzullahut në Brezovicë
21:49 | 9 Dhjetor 2019

Këngëtari prezanton villën në Brezovicë,

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahu gëzon një karrierë të suksesshme në tregun muzikor, dhe me të ardhurat ai ka siguruar të ndërtoi një villë në Brezovicë, shkruan lajmi.net.

Së fundi ai ua prezantoi shtëpinë e tij luksoze që ka në Brezovicë, një ambient tejet i veçantë.

Çdo kënd i shtëpisë është i rregulluar ashtu siç do ta ëndërronte secili. /Lajmi.net/

TAGS