Kjo është video e fundit që postoi i ndjeri Fatos Islami nga Tetova (VIDEO)

Kjo është video e fundit që postoi i ndjeri Fatos Islami nga Tetova (VIDEO)

+ VIDEO/ Kjo është video e fundit që postoi i ndjeri Fatos Islami nga Tetova

+ VIDEO/ Kjo është video e fundit që postoi i ndjeri Fatos Islami nga Tetova http://www.almakos.com/kjo-eshte-video-e-fundit-qe-postoi-i-ndjeri-fatos-islami-nga-tetova-video

Opublikowany przez Almakos.com 22 kwietnia 2018

Sot tragjikisht ka ndërruar jetë fotografi nga Tetova, Fatos Islami.

Siç mësohet jozyrtarisht, ai ka ndërruar jetë në Kalanë e Tetovës, supozohet se ka pësuar infarkt, shkruan TetovaSot,

I ndjeri ka qenë duke shëtitur në Kala, dhe poashtu ai ka postuar edhe videon e fundit në rrjetin e tij social në facebook, para se të pësonte sulm në zemër.

Miqtë dhe shokët kanë mbetur e shokuar nga vdekja e papritur e të riut nga Tetova, duke shprehur ngushëllime dhe duke ndarë dhimbjen së bashku me familjen e Fatosit.

+ VIDEO/ Kjo është video e fundit që postoi i ndjeri Fatos Islami nga Tetova

+ VIDEO/ Kjo është video e fundit që postoi i ndjeri Fatos Islami nga Tetova http://www.almakos.com/kjo-eshte-video-e-fundit-qe-postoi-i-ndjeri-fatos-islami-nga-tetova-video

Opublikowany przez Almakos.com 22 kwietnia 2018