Kjo këngëtare hap natën e madhe të “Billboard Music 2019”

Kjo këngëtare hap natën e madhe të “Billboard Music 2019”

Ajo po thyen rekord klikimesh dhe tani mund ta shohim në hapjen e ngjarjes së madhe “Billboard Music 2019”.

Këngëtarja e njohur Taylor Swift do ta bëjë hapjen e “Billboard Music 2019” me këngën e cila i solli shumë klikime e suksese, transmeton lajmi.net.

Vetëm dy ditë më parë ajo publikoi këngën e saj të re “Me” e cila po thyen çdo rekord botëror dhe në vetëm 48 orë numëron 70 milionë klikime. Është pikërisht kjo këngë që do ta ngjisë Swift bashkë me Brendon Urie në skenën e madhe të Billboard dhe ne mezi po presim.

Fansat mezi po presin./Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS