Kjo video e fansit të vogël ia mori zemrën Elvana Gjatës

Kjo video e fansit të vogël ia mori zemrën Elvana Gjatës
13:47 | 11 Dhjetor 2019

Foto: Instagram

Elvana Gjata ka publikuar një video të ëmbël të një fansi të saj.

Elvana Gjata së fundi ka publikuar këngën “Me tana”, me të cilën po garon në Festivalin e Këngës, shkruan lajmi.net.

Kënga po pritet mirë nga fansat e saj dhe deri tani ka grumbulluar mbi 800 mijë klikime në kanalin YouTube.

Së fundi, ajo postoi një video, në të cilën shihet një vogëlush, i cili po e shijonte në maksimum këngën e re të Elvanës.

“Me shkriu zemren???
#metana“, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

TAGS